----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

Banner 280x318
TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie gościli u siebie przedszkolaków z Ostródy. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda codzienna praca funkcjonariuszy. Usłyszały wiele porad na temat swojego bezpieczeństwa. Spotkanie z dziećmi zostało zrealizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

 

W poniedziałkowy poranek ostródzką komendę Policji odwiedziły najmłodsze dzieci z przedszkola „Promyczek” w Ostródzie. Przedszkolaki mogły zobaczyć, jak wygląda praca policjanta. - Dzieci bardzo chętnie słuchały policjantów, którzy opowiadali im o swojej codziennej służbie. Duże zainteresowanie wzbudziły też policyjne radiowozy i motocykle wykorzystywane do codziennej pracy – mówi Janusz Karczewski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

przedszkolakiwkomendzie800

 

Najmłodsi dowiedzieli się również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także odwiedzili pomieszczenia, w których pracują policjanci różnych pionów. Funkcjonariusze w związku z trwającymi działaniami pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły” przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Spotkanie z dziećmi zostało zrealizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

 

Fot. KPP Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież