----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Nasz Głos - Ostródzki Tygodnik Regionalny

KONCERT: AGNIESZKA CHYLIŃSKA W OSTRÓDZIE W RAMACH LETNIEJ CZĘŚCI TRASY FOREVER CHILD TOUR

Kalendarz
Wydarzenia
Data
07.07.2017 8:30 pm
Lokalizacja

Opis

AGNIESZKA CHYLINSKA KONCERT OSTRODAAgnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy –
Music Company i Top Management – zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour”2017.

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Równieżpolskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku zentuzjastycznym przyjęciem i emocjami towarzyszącymi występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części, „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie. 

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach :
Producentami trasy „Forever Child Tour”są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.
Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017
9.06.2017 Płock, Amfiteatr
7.07.2017 Ostróda, Amfiteatr
11.08.2017 Sopot, Opera Leśna
12.08.2017 Koszalin, Amfiteatr
Oficjalne strony Agnieszki Chylińskiej:

Komentarze