loading...

Druga część największego teatralnego hitu komediowego ostatnich lat już w ten weekend w Ostródzie! 5 sierpnia, godz. 20:00, Amfiteatr w Ostródzie.


Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieli już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.


Wciąż walczące z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela oraz zaradna Pani domu Zosia starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!


Ponad 2000 przedstawień „Klimakterium… i już” w ciągu 8 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Bohaterki wyklęte wstały z poniżenia i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i zabawne teksty których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy oraz niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością...!

 

W Ostródzie wystąpią: Elżbieta Jodłowska, Ewa Cichocka, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka.

 

obsadaklimakteriumpoziom

 

 

Plan amfiteatr ostróda

BILETY INDYWIDUALNE:

 • Żegluga Ostródzko-Elbląska przy j. Drwęckim
  ul. Mickiewicza 9a, tel. 89 670 92 17
 • Sklep Muzyczny "GRZEŚ"
  ul. Czarnieckiego 9a, Ostróda tel. 89 646 92 79
 • Biuro Podróży „DANA TRAVEL”
  ul. Jana Pawła II 3 tel. 511 253 929
 • Amfiteatr Ostróda
  ul. Mickiewicza 17a, tel. 89 670 90 72


BILETY INDYWIDUALNE OLSZTYN:

 • Informacja Turystyczna
  pl. Jana Pawła II 1 Olsztyn, tel. 89 521 03 98

 

BILETY INTERNETOWE:
www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.bietin.pl


Zamówienia grupowe, sprzedaż wysyłkowa, informacje tel. 502 661 402 / 515 922 426

 


Więcej informacji, zdjęcia i filmy na stronie internetowej www.klimakterium2.art.pl

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu "KLIMAKTERIUM 2"
1. Organizatorem konkursu jest portal Nasz Głos Ostróda - www.nasz-glos.com

 2. Do konkursu może przystąpić każda osoba posiadająca prywatny profil na Facebook’u.

3. Warunki konkursu

 3.1.Konkurs zaczyna się w dniu 1.08.2017 o godzinie 11:00 i kończy w dniu 2.08.2017 o godzinie 21:00.

3.2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

A. Polubienie strony Nasz Głos Ostróda.

B. Udostępnienie (publiczne) postu konkursowego. 

C. Skomentowanie konkursowego posta słowami "gotowe".

3.3. Udział w konkursie równoznaczny jest akceptacją regulaminu. Każdy uczestnik może tylko jeden raz wziąć udział w konkursie.

 4. Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

5. Nagrody i pozostałe warunki otrzymania nagrody

5.1. Nagrodami w konkursie są 2 podwójne bilety na spektakl, który odbędzie się 5 sierpnia o godz. 20:00 w ostródzkim Amfiteatrze (ul. Mickiewicza 17a)

 5.2. Nagroda zostanie przyznana dwóm osobom, które spełnią warunki uczestnictwa w konkursie. Każda z osób otrzyma dwa bilety na przedstawienie.

5.3. Administrator strony Nasz Głos Ostróda, dokona oceny wykonanych zadań przez uczestników oraz wybierze laureatów konkursu.

 5.4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu zakończenia konkursu, pomiędzy godziną 21:00 a 22:00.

 5.5. Nazwiska (nazwy z profili na Facebooku) osób, które wygrały zostaną opublikowane w przeciągu 1 godziny po zakończeniu konkursu w oddzielnym poście na Facebooku Nasz Głos Ostróda.

 5.6. Osoby, które wygrały, powinny skontaktować się z portalem Nasz Głos Ostróda w ciągu 24 godzin od zakończenia konkursu w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia warunków odbioru nagrody. W przypadku, gdy laureat nie nawiąże kontaktu z portalem Nasz Głos Ostróda (www.facebook.com/naszglosostroda) w czasie określonym w niniejszym regulaminie, organizator dokona ponownego wyłonienia nowego laureata.


6. Inne postanowienia

 6.1. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

 6.2. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość usuwania komentarzy pod postem konkursowym, niebędących odpowiedzią na pytanie konkursowe lub zawierających treści niezwiązane z konkursem. Usunięcie komentarza równoznaczne jest z eliminacją z udziału w konkursie uczestnika.

6.3. Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do organizatora poprzez wiadomość prywatna wysłaną za pośrednictwem Facebooka do Nasz Głos Ostróda.

 6.4. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu.

 6.5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie rozstrzyga Organizator

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież