----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Biznes - Ostróda

Po publikacji filmu ukazujacego klatki schodowe w ostródzkim szpitalu zamienione na palarnie dla personelu. Zwrócilismy się do zarządzajacych tą jednostką z prośbą o komentarz. Na krótką rozmowe zgodził się Wojciech Paliński, przewodniczący rady powiatu w Ostródzie, a jednocześnie osoba odpowiedzialna za rozwój ostródzkiego szpitala. Odpowiedź jakiej nam udzielił wprowadziła nas w zdumienie - czy ma rację?

Sokół Ostróda jest kolejnym klubem piłkarskim wspieranym przez firmę forBET Zakłady Bukmacherskie. Obok ŁKS-u Łódź to drugi klub z tej grupy III Ligi sponsorowany przez forBET.

6ffa065634b02c07506d37e072a9ff8b XL

Budocentrum Ostróda to firma działającej na lokalnym rynku od połowy lat 90-tych.


Główna działalność przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, stolarki okiennej i drzwiowej, a także materiałów wykończeniowych i podstawowych narzędzi używanych w budownictwie.

 

Firma ma swoją siedzibę w Ostródzie przy ul. Olsztyńskiej 24. Szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy dostępne sa na stronie internetowej http://www.budocentrum.ostroda.pl.

Zachęcamy do skorzystanie z usług firmy!

 

Sponsor meczu to unikatowy pakiet świadczeń reklamowych. Zostań sponsorem dowolnego pojedynku ligowego OKS Sokół Ostróda i wykorzystaj szansę promocji, jaką daje mecz piłki nożnej!

 

Jesteśmy klubem, który chce skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji, dlatego też mamy niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do jak najszerszej współpracy z naszym klubem. Pierwszym krokiem może być właśnie wykupienie statusu Sponsora Meczu. 

 

Zachęcamy do skorzystania z pakietu świadczeń dla Sponsora Meczu a w przypadku zainteresowania ofertą do skontaktowania się z Dyrektorem ds. Markietingu tel: 662 450 772.

Od ponad dwóch lat  starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski i Zarząd Powiatu Ostródzkiego prowadzi wobec Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej S.A. w Ostródzie niejasne, bezładne i niezrozumiałe działania, powodujące obniżanie rangi szpitala powiatowego i jego szeroko pojętą destrukcję.

Inne

loading...