----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Biznes - Ostróda

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień a wraz z nim rozpoczęcie roku szkolnego. Dla dzieci to często początek nowej przygody, dla rodziców – czas zwiększonych wydatków. Ile przekażemy w tym roku na wyprawkę szkolną? Na co wydamy swoje pieniądze? Jak zapłacić najmniej i kto będzie mógł ubiegać się o dofinansowanie?

5 września (wtorek) na Placu 1000-lecia w Ostródzie przeprowadzane będą badania mammograficzne.

W dniu 31 lipca 2017 r. Gmina Miejska Ostróda złożyła wniosek o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020 projektu pod tytułem „Zrównoważony transport miejski w Ostródzie”.

Nawałnice, które w ostatnim czasie przeszły nad Polską, wyrządziły wiele szkód - szczególnie na Pomorzu i w woj. kujawsko-pomorskim. Dziesiątki gospodarstw wciąż nie ma prądu, a usuwanie skutków żywiołu może jeszcze potrwać tygodniami. Potrzebna jest pomoc, którą w Ostródzie organizuje 51. Turystyczna Drużyna Harcerska "Czarne Stopy" im. Pawła Edmunda Strzeleckiego.

Dzisiaj rano, do ostródzkiego szpitala trafił nowy, 16-rzędowy tomograf. Sprzęt jest nowoczesny. Jego promieniowanie jest możliwie najmniejsze, a przez to korzystniejsze i zdrowsze dla pacjentów.

Inne

loading...