----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Biznes - Ostróda

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od Święta Zmarłych. Jak co roku, na przełomie października i listopada zwiększy się natężenie ruchu w okolicach ostródzkich cmentarzy. Zmiany organizacyjne mają upłynnić ruch w tych rejonach.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie ma przyjemność zaprosić na debatę samorządową z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przedstawicieli władz samorządowych oraz partnerów zagranicznych pt. „Rola samorządów w polityce zagranicznej”.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, informują, że od 15 października do 9 grudnia 2017 roku na terenie województwa warmińsko-mazurskiego będą obowiązywały zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, wynikające z harmonogramu robót na torach.

Burmistrz Miasta Ostródy wspólnie z MPEC Sp. z o. o. w Ostródzie zapraszają na spotkanie w sprawie realizacji projektu budowy sieci cieplnej dla potrzeb mieszkańców Osiedla Grunwaldzkiego.

Władze miasta zdecydowały się odświeżyć" Ośrodek Wypoczynkowy Sokół przy ul. Słowackiego i stworzyć tam strefę aktywności rodzinnej.

Inne

loading...