----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

6ffa065634b02c07506d37e072a9ff8b XL

Budocentrum Ostróda to firma działającej na lokalnym rynku od połowy lat 90-tych.


Główna działalność przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, stolarki okiennej i drzwiowej, a także materiałów wykończeniowych i podstawowych narzędzi używanych w budownictwie.

 

Firma ma swoją siedzibę w Ostródzie przy ul. Olsztyńskiej 24. Szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy dostępne sa na stronie internetowej http://www.budocentrum.ostroda.pl.

Zachęcamy do skorzystanie z usług firmy!

 

Sponsor meczu to unikatowy pakiet świadczeń reklamowych. Zostań sponsorem dowolnego pojedynku ligowego OKS Sokół Ostróda i wykorzystaj szansę promocji, jaką daje mecz piłki nożnej!

 

Jesteśmy klubem, który chce skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji, dlatego też mamy niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do jak najszerszej współpracy z naszym klubem. Pierwszym krokiem może być właśnie wykupienie statusu Sponsora Meczu. 

 

Zachęcamy do skorzystania z pakietu świadczeń dla Sponsora Meczu a w przypadku zainteresowania ofertą do skontaktowania się z Dyrektorem ds. Markietingu tel: 662 450 772.

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...