budocentrum wiz 480

Markę PolskiBus zastąpi niemiecki przewoźnik FlixBus - poinformowały obie firmy podczas wspólnej konferencji prasowej. Zapewniają jednak, że to nie przejęcie, a współpraca.

 

Formalnie firma PolskiBus nadal będzie działać, jej autokary zostaną jednak przemalowane w barwy FlixBusa. Przedstawiciele przewoźnika zapewniają, że zmiany nie będą gwałtowne. Marka PolskiBus będzie funkcjonować jeszcze do połowy przyszłego roku.

 

- Wszystkie bilety sprzedane przez PolskiBus mają ważność, wszystkie połączenia zostają, nikt niczego nie zamyka. Wszystko będzie działać nie tylko do świąt Bożego Narodzenia, ale nawet Wielkanocnych. To nie przejęcie, a współpraca.To, co się zmienia, to marka. Dla pasażera zmieni się z kolor z czerwonego na zielony. Autokary najpóźniej do połowy 2018 będą już jeździć barwach FlixBusa - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbus.

 

Przedstawiciele FlixBusa zapewniają, że nie po to wchodzą we współpracę, by wprowadzać cięcia. W planach mają rozwój. - Chcemy mieć co najmniej kilkunastu partnerów w Polsce. Przed majówką powinna być nowa siatka połączeń. Jaka? Będziemy rozwijać siatkę połączeń krajowych - zapewnia Michał Leman.

 

Zmiany dotkną wnętrz autokarów. Mają zostać "odchudzone". Zniknie 6 foteli, żeby pasażerowie mieli więcej miejsca na nogi. Do dyspozycji podróżnych będzie internet i gniazdko przy każdym fotelu. Internet ma być dostępny również po przekroczeniu granicy.

 

 

Źródło: money.pl

foto: flixbus

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież