budocentrum wiz 480

Największe firmy w regionie dołączają do projektu Pracuj+. Ikea Industry Lubawa, Jeronimo Martins Polska, Ostróda Yacht i Castor będą szukać przyszłych pracowników podczas Pracuj+. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie.

 

pracuj plus800px


Odział Ikea w Lubawie jest jednym z największych pracodawców w województwie warmińsko-mazurskim. Obecnie zatrudnia ponad 1,7 tysiąca pracowników, a powierzchnia jaką zajmuje, jest równa wielkości 70 boisk piłkarskich!


Jeronimo Martins Polska z kolei to właściciel sieci detalicznej Biedronka, która zatrudnia 65 tysięcy pracowników. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi.Jeronimo Martins Polska to druga co do wielkości polska firma.


Ostróda Yacht natomiast jest największym w Polsce producentem jachtów i łodzi rekreacyjnych. Zatrudnia obecnie ponad 800 osób, a po zrealizowaniu prowadzonych inwestycji liczba pracowników przekroczy 1000 osób.


F.H. Castor, lider na rynku producentów domów drewnianych, jest firmą, której doświadczenie na rynku sięga ponad dwudziestu lat. W swojej ofercie ma domy drewniane, mieszkalne, jednorodzinne, szkieletowe i z bali. Od czasu powstania może pochwalić się budową 1500 różnego rodzaju domów.


Głównymi obszarami rekrutacji IKEA Industry są utrzymanie ruchu, inżynieria procesu, zarządzanie jakością, lean manufacturing, a także logistyka. Firma Jeronimo Martins Polska będzie szukała pracowników między innymi na stanowisko Sprzedawcy- Kasjera. Ostróda Yacht realizuje politykę równości szans w procesie zatrudniania nowych pracowników, tym samym zapewnia równy dostęp do miejsc pracy bez względu na płeć, wiek lub wyznawaną religię.Praca w szeregach Castora to znakomita inwestycja w przyszłość. Ze względu na charakter działalności poszukuje pracowników zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero wchodzących na rynek pracy.


Każdy, kto pojawi się na Pracuj+, będzie miał okazję odbyć rozmowy rekrutacyjne z największymi podmiotami z regionu. II edycja Pracuj+ została stworzona z myślą o pracodawcach i potencjalnych pracownikach. Jej nadrzędnym celem jest stworzenie idealnych warunków do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i znalezienia wymarzonej pracy.


Pracuj+ rozpocznie się 10 kwietnia 2018 r. o godzinie 12:00 w Expo Mazury S.A. znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Wydarzenie trwać będzie do godziny 18:00, a wstęp będzie darmowy.

 

 

Strona internetowa: www.pracujplus.pl

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież