budocentrum wiz 480

Polska Federacja Campingu i Caravaningu w tegorocznej edycji konkursu na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping 2017" przyznała III miejsce "Camping Kątno". Konkurs organizowany jest co roku przez PFCC we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

 

Obecność campingu w gronie laureatów konkursu dowodzi profesjonalizmu i zaangażowania jego kierownictwa oraz pracowników, którzy dbają o utrzymanie wysokiego standardu obiektu i o zapewnienie turystom najwyższej jakości usług.

 

W konkursie "Mister Camping" uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Celem konkursu jest podwyższenie standardu i jakości usług polskiej bazy campingowej oraz promocja polskich campingów w kraju i za granicą. W ramach konkursu ocenie podlega m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu na campingu oraz jakość usług i obsługi turystów. Uwzględniane są także opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.

 

 

Źródło: Gmina Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież