budocentrum wiz 480

"Warmia i Mazury. Zdrowe życie, czysty zysk" - pod taką nazwą wystartowała kampania województwa warmińsko-mazurskiego, która ma promować ten region jako idealny do życia, pracy i odpoczynku.

 

Celem kampanii jest pokazanie regionu jako atrakcyjnego zarówno do inwestowania, jak i do życia. Grupą docelową działań są głównie przedsiębiorcy, a idea kreatywna akcji opiera się na przedstawieniu województwa jako miejsca umożliwiającego wykorzystanie walorów natury dla lepszego skupienia, regeneracji i pracy.

 

wm reklama

 


Na kampanię składa się spot wideo, spot radiowy, artykuły prasowe, działania w mediach społecznościowych. Ponadto zaplanowana jest współpraca z influencerami i  działania z zakresu real time marketingu. Kampania zakłada również zagraniczną promocję regionu w internecie: w krajach skandynawskich (Szwecja, Norwegia), Niemczech i Austrii, krajach europejskich nienależących do Unii Europejskiej, m.in. Rosji (głównie obwód kaliningradzki), Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie, Izraelu, Arabii Saudyjskiej

 

Reklama emitowana jest w językach narodowych i języku angielskim, dzięki czemu trafia do osób anglojęzycznych i tych, którzy posługują się tylko językiem narodowym danego kraju.


Kampania potrwa do końca sierpnia 2019 roku.

 

 

Źródło: press.pl

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież