----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Kronika - Ostróda

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 16-latek, który zabrał matce kluczyki od samochodu i postanowił pojechać do znajomych do sąsiedniego województwa. Nie zdążył jednak przekroczyć granic regionu i odwiedzić kolegów - został zatrzymany przez policjantów w Nowym Mieście Lubawskim.

Kilka minut przed godziną 10:00, 7 lutego wpłynęła informacja do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Ostródzie o wypadku na DK 15. Doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych w okolicy miejscowości Lipowo.

O dużym "szczęściu" może mówić 70-letni mieszkaniec powiatu, który został potrącony na Szosie Elbląskiej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna pijany i bez żadnych elementów odblaskowych przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Trafił do szpitala "tylko" ze złamaną ręką.

3 lutego 2018 roku nad jeziorem Sajmino zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu ratownictwa wodnego (lodowego) dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Do policyjnego aresztu trafiła 31-letnia mieszkanka Ostródy podejrzana o kradzież. Kobieta w jednym z ostródzkich supermarketów ukradła alkohol i artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 1200 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Inne

loading...