budocentrum wiz 480

Ostródzcy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany i 25 gramów amfetaminy. 26 i 21-latek usłyszeli zarzuty do których się przyznali.

 

 

Ostródzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, że 26-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki.

 

W minionym tygodniu pojechali do jego mieszkania, gdzie w wyniku przeszukania znaleźli 30 gramów zielonego suszu i 25 gramów białego proszku. Badania potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany.

 

W mieszkaniu przebywał również jego młodszy kolega przy którym policjanci również znaleźli zabronione substancje. 21-latek miał przy sobie blisko 20 gramów marihuany.

 

Obaj mieszkańcy Ostródy trafili do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających do których się przyznali.

 

Przypomnijmy, że posiadanie narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP Ostróda

Komentarze   

# Dobrzewieszkto 2018-02-26 15:53
Robicie z igły widły. Ten chory system zrobił z chłopaków kryminalistów typu gwalcicieli. Do ch... niech polska się w końcu obudzi i niech zalegalizują tą roślinę. Co to za różnica czy ludzie palą jointy czy papierosy ?? Nie lepiej wsadzić ich za kratki i niech podatnicy ich utrzymują. Nie dosyc ze to jest w chuj nie potrzebne to do tego młodzi ludzie już mają nasrane w papierach za głupią roślinę co wyrasta z ziemi. Ciekawe co by było jak by np bratki były nielegalne i stare babcie które by miały u siebie w ogródku tą roślinę by szli siedzieć na 3 lata , gdzie pedofile i gwalciciele chodzą sobie po wolności i śmieją się wam prosto w twarz
Ten kraj jest piękny tylko rząd chujowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dupa sraka 2018-02-26 17:08
Ty który t piszesz nie masz w domu chyba uzależnionego młodego chlopaka ja mam i wrzyciu nie chcialabym żeby to świństwo bylo dostępne dla chorych którzy tego potrzebują tak ale nie dla narkomanów!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dupa sraka 2018-02-26 17:12
I ci ktorzy to rozprowadzaja nie legalnie powinni byc karani bardzo sie cieszę ze policja ich łapie niech sie wezmą za uczciwą prace a nie tym sie zajmują!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować