budocentrum wiz 480

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu miał blisko 60 gramów marihuany. 26-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Ostródzcy kryminalni podczas działań związanych z zapobieganiem włamaniom i ujawnianiem sprawców tych przestępstw zatrzymali do kontroli pojazd, który wydał im się podejrzany.

 

Za kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec miasta. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka woreczków z zielonym suszem.

 

Podejrzewając, że może posiadać zabronione substancje również w domu, pojechali do wynajmowanego przez niego mieszkania, gdzie w wyniku przeszukania znaleźli pojemnik z zielonym suszem roślinnym. Badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że jest to marihuana.

 

26-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież