budocentrum wiz 480

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano ok. godz. 6:30 w m. Wirwajdy. Według wstępnych ustaleń, kierujący audi 63-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżające ciężarowe volvo.

 

Do zdarzenia doszło dziś (25.04.2018) około godz. 6:30 w m. Wirwajdy (gm. Ostróda). Według wstępnych ustaleń, kierujący audi 63-latek jadąc w stronę Iławy nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżające ciężarowe volvo.


Kierowca oraz dwóch pasażerów audi z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przyczyn tego wypadku. Utrudnienia na trasie trwały ok. 2,5 godzin.

 

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Drogi są śliskie a widoczność przez opady deszczu jest znacznie ograniczona. Warto więc zwolnić i dojechać bezpiecznie do celu.

 

osp1
osp2
osp3
spp4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

 

Źródło: KPP Ostróda

Foto: OSP Turznica

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież