----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Kronika - Powiat

Dzisiaj nad ranem zapalił się kolejny dom w regionie. Tym razem był to budynek jednorodzinny w Liwie (gm. Miłomłyn). Z ogniem walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej. Mężczyzna, który mieszkał w domu, samodzielnie opuścił budynek.

Kilkanaście minut po północy, 8 kwietnia zgłoszony został pożar domu w miejscowości Smykowo. W budynku mieszkało 8 rodzin.

W związku z prowadzonym dochodzeniem w sprawie oszustwa 83-letniej kobiety, iławska policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie oszustwa.

Świąteczny, długi weekend za nami. Bezpieczeństwo na drodze jest jednym z głównych celów jakie stawiają przed sobą policjanci ruchu drogowego. Jak mówią funkcjonariusze - świąteczne dni były spokojne i przede wszystkim bezpieczne. W czasie trwania akcji na terenie naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej mieszkance Morąga, która za pośrednictwem Internetu sprzedawała podróbki znanych światowych marek. Na trop nielegalnej działalności trafili morąscy kryminalni.

Inne

loading...