----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Kronika - Powiat

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Dąbrównie otrzymał informację o psie przymarzniętym do tafli jeziora Dąbrowa. Z uwagi na niebezpieczeństwo załamania się lodu funkcjonariusze wezwali na pomoc strażaków, którzy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu pomogli zwierzęciu wydostać się na brzeg. Piesek trafił już pod opiekę weterynarza.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 5 lutego około godziny 7:00 w Miłomłynie. Podróżująca Oplem kobieta z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na chodnik i uderzyła w słup energetyczny niskiego napięcia.

Przed sądem odpowie 32-letni kierowca, który pijany i bez uprawnień spowodował kolizję drogową. Jechał z pasażerką, która również była nietrzeźwa. Po zdarzeniu żadne z nich nie przyznawało się do kierowania pojazdem, dlatego oboje zostali zatrzymani w policyjnej celi.

Morąscy policjanci interweniowali wobec 52-letniego mieszkańca gminy Morąg, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie a rodzina sprawcy przemocy domowej została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

Policjanci poszukują Michała Sadowskiego. 24-latek 21 grudnia 2017 r. wyszedł z domu, do którego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Inne

loading...