----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

To już kolejna tego typu sprawa w naszym regionie. Tym razem zarzutami za znęcanie nad matką zakończyła się interwencja policjantów z Morąga w jednym z gminnych mieszkań. Funkcjonariusze ustalili, że 38-latek stosował przemoc wobec kobiety od ponad roku. Mężczyzna usłyszał zarzut, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 


Policjantów z Morąga w niedzielę zawiadomiła kobieta, której syn po raz kolejny urządził w mieszkaniu awanturę. Okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy 38-latek znajdując się pod wpływem alkoholu wszczyna awanturę, podczas której  degraduje najbliższych, poniża, szarpie i uderza. Mężczyzna podobne zachowania przejawiał od około 1 roku. Niejednokrotnie, oprócz poniżania i szarpania, groził matce popełnieniem przestępstwa.


Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut, a prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zastosował wobec 38-latka policyjny dozór. Mężczyzna nie może również przebywać we wspólnym mieszkaniu, zbliżać się do pokrzywdzonej ani kontaktować się z nią. W przeciwnym razie może trafić do aresztu.


Teraz za popełnione przestępstwo 38-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(Źródło - KPP Ostróda)

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...