----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

47-latek wtargnął do domu byłej żony i zaatakował jej partnera. Mężczyzna podczas kłótni z obecnym konkubentem swojej byłej partnerki zadawał ciosy nożem. Był pod dużym wpływem alkoholu. Na skutek odniesionych ran, pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawca do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Morąga usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, naruszenia miru domowego oraz uporczywego nękania. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednym z mieszkań w Morągu. Najpierw, pijany 47-latek wtargnął do mieszkania swojej byłej konkubiny, a następnie zaatakował nożem jej obecnego partnera, zadając mu ciosy kuchennym nożem.

 

Policjantów zawiadomiła 36-letnia właścicielka mieszkania, która była świadkiem tej awantury. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 47-latka. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ratownicy którzy przybyli na miejsce, podjęli decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala.

 

Gdy sprawca wytrzeźwiał, usłyszał 3 zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała, naruszenia miru domowego i uporczywego nękania byłej konkubiny. Za wszystkie te przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...