budocentrum wiz 480

Kara 2 lat pozbawienia wolności może grozić 44-letniej mieszkance powiatu ostródzkiego, która z ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie wjechała autem do rowu i zniszczyła ogrodzenie pobliskiej posesji. Mimo, iż kobieta uciekła z miejsca zdarzenia, nie uniknie odpowiedzialności.

 

Wczoraj (27.12.2017) około godz. 14:00 oficer dyżurny Komisariatu Policji w Morągu otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Małdyty. Według zgłoszenia kierująca toyotą wjechała do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie pobliskiej posesji po czym wysiadła z auta i uciekła.

 

Policjanci zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalili właściciela pojazdu oraz kto w chwili zdarzenia siedział za kierownicą toyoty.

 

Kierowcą okazała się 44-letnia mieszkanka powiatu ostródzkiego. Kobieta była pijana. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazał ponad 2,5 promila.

 

W tej sprawie w Komisariacie Policji w Morągu prowadzone jest postępowanie w kierunku kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

100 89987

 

Źródło: KPP Ostróda

Komentarze   

# Paweł 2017-12-28 18:39
Skąd wiadomo, że miała 2,5 promila, jeżeli uciekła z miejsca zdarzenia. Oj coś kręcicie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować