budocentrum wiz 480

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej mieszkance Morąga, która za pośrednictwem Internetu sprzedawała podróbki znanych światowych marek. Na trop nielegalnej działalności trafili morąscy kryminalni.

 

podrobki fot1

 

Kryminalni z Komisariatu Policji w Morągu na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że jedna z mieszkanek miasta zajmuje się przestępczym procederem polegającym na sprzedaży ubrań, dodatków oraz perfum z podrobionymi znakami towarowymi producentów znanych światowych marek.

 

W wyniku przeszukania mieszkania kobiety, policjanci zabezpieczyli kilkaset sztuk odzieży oraz opakowań z zapachami. 39-latka została zatrzymana. Jak ustalili policjanci, mieszkanka Morąga sprzedawała nielegalny towar za pośrednictwem Internetu. Posługiwała się nieprawdziwymi danymi, po to, by uniknąć odpowiedzialności karnej.

 

Funkcjonariusze przedstawili jej zarzut wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi czyniąc z tego jednocześnie stałe źródło dochodu. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci zabezpieczenia majątkowego w wysokości 20.000 złotych.

 

Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

podrobki fot2

 

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież