budocentrum wiz 480

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze W528 w pobliżu Niebrzydowa. Według wstępnych ustaleń kierujący fiatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowało 3 mężczyzn. Dwóch z nich w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Trzeci zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają, który z nich w momencie zdarzenia siedział za kierownicą.

 

wrak

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (01.05.2018) około godz. 14:30 na drodze W528 w pobliżu miejscowości Niebrzydowo. Kierujący dostawczym fiatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na części. Dwóch mężczyzn podróżujących tym pojazdem zostało przetransportowanych do szpitala w Olsztynie. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że podczas wypadku w samochodzie była trzecia osoba, która zbiegła z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili tożsamość tego mężczyzny i wykonali z nim czynności.

 

Od wszystkich uczestników zdarzenia pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających w ich organizmach.

 

Trwa wyjaśnianie, kto w chwili zdarzenia siedział za kierownicą fiata i co było przyczyną tego groźnego wypadku.

 

Prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych w naszym kraju. W połączeniu z alkoholem może zakończyć się tragicznie. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu na drogach. Wyruszając z podróż bierzemy na siebie odpowiedzialność nie tylko za siebie i swoich pasażerów ale również za wszystkich dookoła nas. Nie pozwólmy aby przez naszą brawurę i głupotę ktoś stracił zdrowie lub życie.

 

wrak2

 

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież