----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Kultura - Ostróda

W dniach 19-20 sierpnia na terenie Expo Mazury odbywać się będzie Browariada – pierwszy ostródzki Festiwal Piwny. W ciągu dwóch dni targowych uczestnicy będą mogli spróbować piw z ponad 20 browarów rzemieślniczych i kontraktowych z całej Polski. Dostępne będą również marki zagraniczne m.in. z Czech. Piwa, które znajdą się w ofercie wystawców w dużej mierze odbiegać będą od piw, które są powszechnie dostępne w sklepach i pubach, a ich oryginalne kompozycje smakowe zadziwią niejednego piwosza. Będzie można kupić również cydr oraz tradycyjne domowe nalewki.

Właśnie trwa XII Ogólnopolski Festiwal Ognia i Kuglarstwa. W tym roku również nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców Ostródy :)

Już w ten weekend czeka nas na niebie niesamowite widowisko. Jak co roku, będziemy mogli obserwować „spadające gwiazdy”.

W niedzielę 20 sierpnia o godzinie 19:00 na Targowisku Miejskim w Ostródzie odbędzie się niesamowite widowisko kaskaderskie. Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem wystąpi znana międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team.

 

Na tydzień przed rozpoczęciem największej imprezy muzycznej w Ostródzie rozmawialiśmy z jej pomysłodawcą i głównym organizatorem. Piotr Kolaj, dla którego Ostróda Reggae Festival jest niemal jak dziecko, opowiedział nam o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości ORF. Czemu festiwal będzie oglądać na Youtube i dlaczego Shaggy przyjedzie na Mazury dopiero w tym roku? Na te (i nie tylko) pytania odpowiedzi znajdziecie w naszym wywiadzie.

Inne

loading...