budocentrum wiz 480

2 listopada, w całej Polsce pojawi się 7 tysięcy darmowych wypożyczalni e-booków. Znajdziemy je m.in. na przystankach autobusowych, w restauracjach i w szkołach. Czytaj PL – jedna z  największych na świecie akcji promujących czytelnictwo i jedyna taka w Polsce opanuje blisko 500 miast i mniejszych miejscowości na terenie całego kraju.

 

Akcja dotarła również do Ostródy. Plakat z kodem QR umożliwiającym przeczytanie książek znajdziecie w ZSZ im. St. Staszica i CKU w Ostródzie przy ul. Wyszyńskiego 2. W ramach akcji można pobierać za darmo e-booki do 30 listopada. Być może ktoś znajdzie wśród dostępnych książek pozycję, która sprawi, że połknie bakcyla i zacznie czytać. Na takie efekty akcji czytelniczych czekamy!

 

Pełna lista książek oraz informaje o akcji znajduje się tu: http://czytajpl.pl/2017/11/02/akcja-czytaj-pl-wystartowala-12-bestsellerowych-ksiazek-darmo/

 

Warto rónież wspomnieć, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej można cały czas korzystać za darmo z platformy Legimi oferującej 18 tysięcy e-booków.

 

Źródło: FB Made in Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież