budocentrum wiz 480

Michał Szpak nie próżnuje i rusza w trasę koncertową! Artysta już 30 czerwca, o godz. 19:00, wystąpi w Amfiteatrze w Ostródzie.

 

instas

 

Prace nad najnowszym albumem wokalisty trwają „pełną parą”. Równolegle wystartowała właśnie najnowsza trasa koncertowa artysty pn. "CLASSICA TOUR" w anturażu na jaki czekało wielu fanów talentu Szpaka. „Classica Tour” to cykl koncertów z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. „Classic Sisters” oraz gościa specjalnego - Marleny Szpak - wybitnej sopranistki. Trasa obejmuje również koncerty w USA.

 

Akt pierwszy koncertu to romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso" który wykonywali wcześniej m.in. Andrea Bocelli i Ariana Grande. Część druga to eksplozja energii i rytmu, w której nie zabraknie również najnowszego hitu Michała - "Don't Poison Your Heart".


Trasa „Classica Tour” Michała Szpaka to niesamowita i bardzo energetyczna dawka największych przebojów Artysty w niezwykłych aranżacjach, niezapomniane duety i magiczna oprawa wizualna. To wydarzenie muzyczne którego nie można przegapić!

 

Bilety dostępne na stronie adria-art.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/171171910205008/

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież