budocentrum wiz 480

Nikola jest bardzo miłą i pogodną dziewczynką, uczennicą piątej klasy jednej z ostródzkich szkół podstawowych. Interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną i siatkówką. Niestety od kilku miesięcy walczy z rakiem kości. Nikola potrzebuje stałego, specjalistycznego leczenia oraz rehabilitacji.

 

Pomóżmy Nikoli wrócić do zdrowia i udajmy się 1 lipca na nabrzeże Jez. Drwęckiego na piknik rodzinny i koncert Ostre Dzianie#2 ( https://www.facebook.com/events/2129835727235768/ ) do amfiteatru. Podczas tych dwóch wydarzeń będziemy prowadzić sprzedaż cegiełek i licytować różne przedmioty na leczenie Nikoli.

 

W czasie koncertu oraz wcześniej od godz. 12.00 będą sprzedawane również bilety w promocyjnej cenie na Ostróda Reggae Festiwal dla mieszkańców Ostródy i Gminy Ostróda. Cena takiego biletu to 160 zł. Z każdego sprzedanego biletu 5 zł przeznaczone zostanie również na leczenie Nikoli. Każda osoba, która wylegitymuje się dowodem osobistym wydanym przez Burmistrza Ostródy, Wójta Gminy Ostródy lub legitymacją szkolną z adresem ostródzkim lub z terenu gminy Ostróda będzie mogła taki bilet nabyć w kasie amfiteatru. Na zakupionym karnecie, będą widniały dane osoby i nr dowodu osobistego i tylko ta osoba będzie mogła wymienić zakupiony karnet na opaskę identyfikacyjną. Kasa amfiteatru będzie czynna w godz. 12:00 – 20:00.


Każdy, kto chce wspomóc Nikolę może również podarować przedmioty na licytacje lub loterię fantową. Wystarczy dostarczyć je do amfiteatru do pokoju 105.

 

Program dnia przedstawia się następująco:

12.00 - piknik rodzinny na nabrzeżu Jez. Drwęckiego
12.00 – sprzedaż karnetów na ORF – kasa amfiteatru
18.00 - koncert Ostre Dzianie#2 - wystąpią Marvis, Tarapaty, Szwindel, Hababkuk

 

plakat nikola

 

plakatpółfinał a2

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież