budocentrum wiz 480

24 sierpnia w ostródzkim Amfiteatrze będziemy mieli okazję zobaczyć znanych i lubianych aktorów. Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel wystąpią w sztuce komediowej zatytułowanej "Pikantni".

 

PIKANTNI, reż. Tomasz Gawron
Amfiteatr w Ostródzie / 24.08.2018, godz. 20:00

 

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.


Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

 

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

 

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

 

Obsada:
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

 

 

Bilety w cenie:100zł | 80 zł | 70 zł | 60 zł | 50zł

 

Miejsca sprzedaży:
– adria-art.pl
– Sklep Muzyczny Grześ, Czarnieckiego 9A
– Kasa CK ZAMEK

 

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież