budocentrum wiz 480

Zobacz Ostródę z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nią zachwycić. Głosuj na Ostródę! Zwycięskie miejsce zostanie sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i będzie pokazane w specjalnym odcinku programu Planete+ "Polska z góry". Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć! Do dzieła, niech Ostróda zwycięży.

 polska z gory

 

Jak głosować?


Od 11 lipca 2018 r. do 1 sierpnia 2018 r. można oddać swój głos pod tym adresem: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/964927-ostroda


Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć! Zaangażuj rodzinę, znajomych, przyjaciół, sąsiadów. Niech oddadzą swój na Ostródę.

 

Kamera Planete+ poleci w miejsce, które zwycięży w głosowaniu. Ujęcia zwycięskiej miejscowości zrealizowane z lotu ptaka znajdą się w odcinku specjalnym "Polski z góry".


Program zostanie wyemitowany na kanale Planete+, więc cała Polska będzie miała okazję zobaczyć i zachwycić się Ostróda. Odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość będzie można obejrzeć również w internecie.

 

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież