----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Zapraszamy na Piknik militarny z okazji Święta Wojska Polskiego połączony z zawodami strzeleckimi o Puchar Wójta Gminy Gietrzwałd. Piknik i zawody będą trwać 12 sierpnia 2017 r. w godz. 9.00 - 13.00.


Piknik militarny z okazji Święta Wojska Polskiego w Gminie Gietrzwałd odbędzie się już po raz trzeci. Dzięki współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Delegaturą z Olsztyna realizowane będą konkursy o Bitwie Warszawskiej, gry terenowe oraz oczywiście Zawody Strzeleckie przeprowadzone przez Fundację na rzecz Obrony Kraju i Integracji społecznej VIS z Olsztyna. Nagrodę - puchar - ufundował pełniący funkcję Wójta Gminy Gietrzwałd. Uczestnicy otrzymają też upominki promocyjne i dyplomy ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury.

Dzięki współpracy Jednostki Strzeleckiej 1028 Gietrzwałd z Wojskiem Polskim, na Piknik militarny w Rapatach przyjadą żołnierze z 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego z Lidzbarka Warmińskiego im. płk Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka wraz ze sprzętem wojskowym: pojazdami HMMWV (wersja bojowa Hummera) i bojowego pojazdu rozpoznawczego BRDM-2. Udział w pikniku i zawodach bezpłatny!

 

plakat zawody strzeleckie

 

Regulamin zawodów: pięć strzałów do tarczy TS-4
Odległość 45 m. Postawa: stojąc.
Klasyfikacja Indywidualna i Drużynowa.
Drużyny trzyosobowe.
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej: Puchar Wójta.
Pozostałe miejsca: Dyplomy.

 

 

Źródło: UG Gietrzwałd

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...