----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

W najbliższą sobotę, 30 września, w Ośrodku Jeździeckim Pałacu Pacółtowo na mazurskich Wzgórzach Dylewskich odbędzie się główna impreza obchodów dnia św. Hubertusa - święta jeźdźców i pasjonatów koni.


Hubertus jest bardzo ważnym świętem jeździeckiej kultury. W Pałacu Pacółtowo to wydarzenie i dobra zabawa dla tych, którzy lubią celebrować każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu, w doborowym towarzystwie, jednocześnie realizując swoje pasje. W tegorocznym programie znajdzie się tradycyjna gonitwa za przysłowiowym „lisem”, kaskaderskie pokazy jeźdźców oraz kadryl – układy choreograficzne.

 

Hubertus 2017 pokazy kaskaderskie

 

Hubertus 2017 to również atrakcje dla tych, którzy nie czują się pewnie w siodle. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: pokazy koni fryzyjskich i sokolnictwa, wycieczki bryczką, a także tradycyjne biesiady, ogniska, strzelanie z łuku, animacja, zabawy dla dzieci i dorosłych, a dla zmęczonych czeka SPA
z orientalnymi masażami i zabiegami kosmetycznymi. Imprezę poprowadzi Paweł Kleszcz.

 

Hubertus 2017 bieg sw Huberta 4


Pacółtowski Hubertus już na stałe wpisał się w kalendarz mazurskich imprez, to regularne wydarzenie świata jeździeckiego i świata kultury. Jak co roku, organizatorzy zapraszają wszystkich jeźdźców, wielbicieli koni, zwierząt, miłośników lasów, dzikiej przyrody i pysznej kuchni na obchody Hubertusa 2017. To doskonała uczta dla ciała i ducha na świeżym powietrzu w doborowym towarzystwie.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.palacpacoltowo.pl/hubertus-2017

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...