----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Morąski Dom Kultury był organizatorem XI Wojewódzkiego Konkursu Tańca Nowoczesnego „O Puchar Burmistrza Morąga”. W konkursie wzięło udział ponad 500 tancerzy, którzy zaprezentowali się w różnych stylach tańca tj. hip-hop, taniec akrobatyczny, disco-dance i taniec współczesny.

 

Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach wiekowych. Jurorzy konkursu oceniali: choreografię, technikę wykonania, harmonię ruchów i ogólne wrażenie artystyczne.

 

W Jury zasiedli: Marcin Wierzbicki - tancerz, instruktor, choreograf specjalizujący się w tańcu nowoczesnym i towarzyskim, posiadacz międzynarodowej klasy „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, Paweł Beńko - wicemistrz Europy formacji standardowych oraz Adam Szulik- instruktor, choreograf.

 

konkurs taneczny 043
konkurs taneczny 064
konkurs taneczny 170
konkurs taneczny 195
konkurs taneczny 217
konkurs taneczny 269
konkurs taneczny 344
konkurs taneczny 442
konkurs taneczny 763
konkurs taneczny 919
konkurs taneczny 920
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Kategoria wiekowa do 8 lat – soliści hip-hop:

I miejsce – Magdalena Żyluk

II miejsce – Alicja Drzewiecka

III miejsce – Alicja Sacewicz

IV miejsce – Lena Kowalczyk

V miejsce – Natalia Roguska

VI miejsce – Dominika Roguska

 

Kategoria wiekowa do 8 lat – Mini formacje hip-hop:

I miejsce – Mini Formacja „Hipnotic 4” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

 

Kategoria wiekowa do 8 lat – Formacje hip-hop:

I miejsce – Formacja „Mini Dance Team Braniewo”

II miejsce – Formacja „Magic Kids” z Morąskiego Domu Kultury

III miejsce - Formacja „Breakowe Melodie” z Morąskiego Domu Kultury

 

Kategoria wiekowa do 8 lat – Formacje disco-dance:

I miejsce – Formacja „Destination Mini Kids” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

II miejsce – Formacja „Destination Mini Kids SP 4” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

III miejsce - Formacja „Destination Mini Kids SP 21” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – soliści taniec akrobatyczny:

I miejsce – Roksana Puchalska z Domu Kultury w Gołdapi

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – soliści hip-hop:

I miejsce – Martyna Mucha

II miejsce – Nikola Kmita

III miejsce – Julia Słodownik

IV miejsce – Zuzanna Stryjewska

V miejsce – Patrycja Koniecko

VI miejsce – Julia Manków

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – soliści disco – dance:

I miejsce – Oliwia Sinkiewicz

II miejsce – Natalia Dyamentowska

III miejsce – Patrycja Niewczas

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – duety hip-hop:

I miejsce – Pola Dłuszczakowska i Katarzyna Jank

II miejsce – Julia Maruszewska i Otylia Łoś

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – duety disco-dance:

I miejsce – Kornelia Michnowska i Zuzanna Rucińska

II miejsce – Julia Kowalewska i Weronika Kowalewska

III miejsce – Paulina Adamowicz i Oliwia Sobczak

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – Mini formacje hip-hop:

I miejsce – Mini Formacja „Freestyle Dance Group” ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Klub Akces” w Olsztynie

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – Formacje disco-dance:

I miejsce – Formacja „Destination Kids SP 4”  z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

II miejsce – Formacja „Destination Kids” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination”               w Elblągu

III miejsce – Formacja „Destination SP 12” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

IV miejsce - Formacja „Destination Kids SP 1” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

V miejsce - Formacja „Destination Kids SP 12” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

VI miejsce - Formacja „Destination Kids SP 19” z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination” w Elblągu

 

Kategoria wiekowa od 8 lat do 11 lat – Formacje hip-hop:

I miejsce – Formacja „Dance Team Braniewo”

II miejsce – Formacja „Hipnotic 2” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

III miejsce – Formacja „Hipnotic 1” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

IV miejsce – Formacja „Creazy Girls” z Morąskiego Domu Kultury

V miejsce - Formacja „ Hipnotic Plus Kids Pasłęk”

VI miejsce - Formacja „Pandix Girls” z Morąskiego Domu Kultury

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat soliści taniec współczesny:

I miejsce – Laura Pietrzyk

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat soliści hip-hop:

I miejsce – Jakub Beńko

II miejsce – Wiktoria Sidorow

III miejsce – Patrycja Marguardt

IV miejsce – Wiktoria Pałeczko

V miejsce – Łucja Frączek

VI miejsce – Klaudia Grigorian

VII miejsce – Klaudia Laszuk

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat duety inne formy tańca:

I miejsce – duet „Chorsina” z Lidzbarskiego Domu Kultury

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat duety hip-hop:

I miejsce – Justyna Tomaszewska i Patrycja Wróbel

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat Mini Formacje hip-hop:

I miejsce – Mini Formacja „Hipnotic 6” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

II miejsce – Mini Formacja „Streetflow Dance Crew” z Miejskiego Domu Kultury w Olsztynku

III miejsce – Mini Formacja „Hipnotic 5” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

IV miejsce - Mini Formacja „Kormoran” ze Szkoły Tańca „Monstars” w Olsztynie

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat Mini Formacje inne formy tańca:

 

I miejsce – Mini Formacja „Chorsina” z Lidzbarskiego Domu Kultury

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat Formacje hip-hop:

I miejsce – Formacja „KTS Squad” z Klubu Tańca Sportowego „Power Dance” w Olsztynie

II miejsce – Formacja „Mental House” ze Szkoły Tańca Monstars w Olsztynie

III miejsce – Formacja „Power Squad” z Klubu Tańca Sportowego „Power Dance” w Olsztynie

IV miejsce - Formacja „Just Dance” z Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach

V miejsce - Formacja „Elita SD” z Morąskiego Domu Kultury

VI miejsce - Formacja „Alternatywni” z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 4 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Ostródzie

 

Kategoria wiekowa od 15 lat soliści hip-hop:

I miejsce – Magdalena Karcz

II miejsce – Laura Milczanowska

 

Kategoria wiekowa od 15 lat soliści taniec współczesny:

I miejsce – Iga Pacuszka

 

Kategoria wiekowa od 15 lat soliści disco-dance:

I miejsce – Magdalena Karcz

 

Kategoria wiekowa od 15 lat duety taniec współczesny:

I miejsce – Magdalena Karcz i Joanna Kępczyńska

 

Kategoria wiekowa od 15 lat Mini Formacje taniec współczesny:

I miejsce – Mini Formacja „Hands Up” z Domu Kultury w Gołdapi

 

Kategoria wiekowa od 15 lat Mini Formacje inne formy tańca:

I miejsce – Mini Formacja „Art Dance” z Passe Dance Studio w Nidzicy

 

Kategoria wiekowa od 15 lat Formacje hip-hop:

I miejsce – Formacja „Lamb” ze Studia Tańca „Czarna Owca” w Lidzbarku Warmińskim

II miejsce – Formacja „Rebelia” z Rave Dance Studio w Olsztynie

III miejsce – Formacja „Batalion” ze Szkoły Tańca Monstars w Olsztynie

 

Kategoria wiekowa od 15 lat Formacje taniec współczesny:

I miejsce – Formacja „Hipnotic Współczesny” ze Studia Tańca „Hipnotic” w Elblągu

II miejsce – Formacja „Art Dance” z Passe Dance Studio w Nidzicy

 

NAGRODĘ GRAND PRIX otrzymała Formacja „Mini Dance Team Braniewo”

 

XI Wojewódzki Konkurs Tańca Nowoczesnego „O Puchar Burmistrza Morąga” odbył się 17 marca 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu.

 

Wśród zaproszonych gości obecny był pan Marek Siudak - Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury w Urzędzie Miejskim w Morągu.

 

PEŁNA RELACJA FOTOGRAFICZNA DO OBEJRZENIA NA STRONIE MORĄSKIEGO DOMU KULTURY www.mdk.morag.pl

 

 

Źródło: MDK Morąg

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...