----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Ostróda

23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

Ostródzkie stowarzyszenie młodzieżowe Ślad Obywatelski, które działa w ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii wyszło z inicjatywą organizacji Młodzieżowego Eventu Motywacyjnego.

Letni sezon w regionie został zainaugurowany w Expo Mazury w Ostródzie jeszcze przed końcem roku szkolnego! Przez dwa dni (08-09.06) podczas wydarzenia Bezpieczne Mazury edukowaliśmy dzieci i młodzież, jak uczynić wakacyjny wypoczynek bezpiecznym i przez to prawdziwie udanym.

Pogoda dopisała, frekwencja również. Głośne śmiechy, radość ze wspólnym ogniskiem na zakończenie. Tak w ekspresowym skrócie można by podsumować osiedlowy event, który zorganizowała dla wszystkich swych mieszkańców Rada Osiedla, która już od dwóch lat prężnie działa na rzecz lokalnej społeczności.

Klub Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu z Internatu ZSZ im. S. Petöfi w ramach swoich działań przygotował przedstawienie dla dzieci.

Inne

loading...