----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Ostróda

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice mogą być i są dumni z wyników tegorocznego egzaminu maturalnego. Do egzaminu przystąpiło 109 tegorocznych absolwentów. Na tegoroczny sukces złożyła się ciężka trzyletnia praca uczniów i nauczycieli.

23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

Pogoda dopisała, frekwencja również. Głośne śmiechy, radość ze wspólnym ogniskiem na zakończenie. Tak w ekspresowym skrócie można by podsumować osiedlowy event, który zorganizowała dla wszystkich swych mieszkańców Rada Osiedla, która już od dwóch lat prężnie działa na rzecz lokalnej społeczności.

Ostródzkie stowarzyszenie młodzieżowe Ślad Obywatelski, które działa w ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii wyszło z inicjatywą organizacji Młodzieżowego Eventu Motywacyjnego.

Letni sezon w regionie został zainaugurowany w Expo Mazury w Ostródzie jeszcze przed końcem roku szkolnego! Przez dwa dni (08-09.06) podczas wydarzenia Bezpieczne Mazury edukowaliśmy dzieci i młodzież, jak uczynić wakacyjny wypoczynek bezpiecznym i przez to prawdziwie udanym.

Inne

loading...