----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Ostróda

Tym razem nie o sporcie, ale o tym co nas łączy, a co dzieli?piłkarzem ostródzkiego Sokoła, w którym bije młode, naznaczone ukraińskim Majdanem serce, rozmawiam o tym, jak mu się żyje w Polsce.

Już od 1 sierpnia, w związku z rozpoczynającym się 1 października 2017 r. nowym okresem świadczeniowym, osoby ubiegające się po raz pierwszy oraz pobierające w poprzednim roku świadczenie wychowawcze z programu „Rodzina 500 plus”, mogą składać wnioski bezpośrednio w gminie będącej miejscem zamieszkania osobiście, listownie lub przez internet.

23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice mogą być i są dumni z wyników tegorocznego egzaminu maturalnego. Do egzaminu przystąpiło 109 tegorocznych absolwentów. Na tegoroczny sukces złożyła się ciężka trzyletnia praca uczniów i nauczycieli.

Ostródzkie stowarzyszenie młodzieżowe Ślad Obywatelski, które działa w ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii wyszło z inicjatywą organizacji Młodzieżowego Eventu Motywacyjnego.

Inne

loading...