----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Ostróda

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystym apelu w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi spotkali się nauczyciele, zaproszeni goście, uczniowie oraz pracownicy administracji.

11 października internacka starszyzna zorganizowała uroczyste Przywitanie Wychowanków klas pierwszych. „Młodzi” musieli przejść grę terenową „Poznaj swój internat”, aby wpisać się do grona społeczności internackiej.

W dniach 21-22 października 2017 Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna wraz z  Bednarską Szkołą Realną w Warszawie i  Ośrodkiem Rozwoju Szkół Realnych Zaprasza na  II Forum Edukacji Realnej, które tym razem odbędzie się w Ostródzie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie realizując swoje zadnia służbowe odwiedzili w tym tygodniu dwa ostródzkie przedszkola. Była to doskonała okazja aby przypomnieć najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz na ulicy.

Artykuł o Powstaniu Warszawskim dedykujemy Pani Irenie Teresie Lewanowskiej-Wójcik ps. Zosia, mieszkance Ostródy, żołnierzowi AK, uczestniczce Powstania Warszawskiego.

Inne

loading...