----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

 

W Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się o godz. 9:00 . Dyrektor szkoły powitał wszystkich oraz odczytał list od Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty i Starosty Ostródzkiego do nauczycieli, uczniów i rodziców.  

 

Podczas uroczystości  najlepsi i najaktywniejsi uczniowie odebrali zasłużone laury. Z rąk dyrektora pana Dariusza Bujaka świadectwa z wyróżnieniem, nagrody pieniężne i książkowe odebrali uczniowie, którzy wypracowali średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanieWłaścicielką najwyższej średniej w szkole jest uczennicaAleksandra Grohsklasy IIC2 – (5,60).Następnie do gratulacji zaproszeni zostali posiadacze świadectw z wyróżnieniem, którzy osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej zachowanie wzorowe lub bardzo dobre. I choć nie było to łatwe, w tym roku paski zaczerwieniły się aż na 51świadectwach.

Najwyższą średnią ocen – 4,37 mogła pochwalić się klasa  I C1 a najlepszą frekwencją 

klasa I A90,9 %.

Uroczystość stała się również okazją do nagrodzenia za wzorową frekwencję udział w konkursach przedmiotowych , pracę  na rzecz  klasy i szkoły. 

 

Drodzy uczniowie !

 

Przed Wami dwa miesiące odpoczynku i zabawy, pełne niezapomnianych przygódoraz wrażeń. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy należy Wam się wytchnienie. 

Pamiętajcie jednak, że podczas wypoczynku, chociaż możecie zapomnieć o nauce i innych obowiązkach szkolnych, nie możecie zapomnieć o Waszym bezpieczeństwie. To Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze!

Życzymy Wam z całego serca beztroskiej zabawy, niezapomnianych przeżyć, nowych przyjaźni i powrotu  do szkoły  w  pełni uśmiechu oraz energii do pracy w nowym roku szkolnym - do zobaczenia we wrześniu!!!

 

Jolanta Demczuk

Nagrody książkowe
Nagrody książkowe
Nagrodzeni za wzorowe wyniki w nauce
Nagrodzeni za wzorowe wyniki w nauce
wręczanie nagród
wręczanie nagród
Zadowoleni nagrodzeni
Zadowoleni nagrodzeni

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...