----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Już od 1 sierpnia, w związku z rozpoczynającym się 1 października 2017 r. nowym okresem świadczeniowym, osoby ubiegające się po raz pierwszy oraz pobierające w poprzednim roku świadczenie wychowawcze z programu „Rodzina 500 plus”, mogą składać wnioski bezpośrednio w gminie będącej miejscem zamieszkania osobiście, listownie lub przez internet.

 

Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostródzie ( woj. warmińsko-mazurskie ) odwiedziła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, która zapoznała się ze standardami pracy w punktach obsługujących świadczeniobiorców.

O tym, jak w Ostródzie realizowany jest "Program 500 plus" minister Elżbieta Rafalska rozmawiała z Burmistrzem Ostródy Czesławem Najmowiczem, dyrektorem MOPS w Ostródzie Kazimierzem Wosiek oraz z pracownikami i petentami.  


Podczas briefiengu prasowego Minister Elżbieta Rafalska przedstawiała również założenia programu „Rodzina 500 plus”, a także odpowiadała na pytania dziennikarzy dotyczące wszelkich zmian i planów rządowych w polityce prorodzinnej.

 

Wszelkie informacje nt. funkcjonowania programu „Rodzina 500 plus” znajdują się na stronie: http://www.mpips.gov.pl/  a także na www.mops.ostroda.pl.

 

1-DSC_0033
1-DSC_0047
1-DSC_0048
1-DSC_0061
1-DSC_0101
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5


Źródło: Warmińsko—Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie/Urząd Miejski w Ostródzie

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...