budocentrum wiz 480

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie przygotowali  przedstawienie bożonarodzeniowe „A nadzieja znów wstąpi w nas…”. Odwiedzili ze swoim występem zaprzyjaźniony Klub Seniora Osiedle Drwęckie przy Parafii Św. Jana Bosko w Ostródzie.


19 grudnia w ramach integracji ze środowiskiem lokalnym i oczywiście z dobrą bożonarodzeniową nowiną i życzeniami wychowankowie Internatu odwiedzili Klub Seniora przy parafii Św. Jana Bosko w Ostródzie. Swoim przedstawieniem uświetnili klubową wigilię. Jasełka niosły ze sobą ważne przesłanie, że Święta Bożego Narodzenia są wielkim darem dla nas, że nie tylko choinka i prezenty, ale sam Jezus jest podarunkiem, który należy rozdać innym.

 

Wychowankowie przekazali na ręce pani Prezes Klubu świecę z symbolicznym światłem pokoju i nadziei. Młodzież przypomniała nam wszystkim, by świat nie uległ podejrzliwości, zniechęceniu i strachowi, ale budował pokój i tolerancję. Atmosfera podczas występu była pełna wzruszenia i podziwu dla młodych aktorów, którzy jak zawsze chętnie integrują się z seniorami.

 

Podczas występu

 

Tekst i foto: A. Kołodziejska

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież