budocentrum wiz 480

loading...
loading...

Kobranocka, Sztywny Pal Azji i Agnieszka Skrycka z zespołem - oto muzycy którzy wystąpią 25 lutego 2018 r. w ostródzkim Amfiteatrze. Wszyscy zagrają charytatywnie dla Maksa - chłopca walczącego o zdrowie i życie.

 

A Ty jakie miałeś/aś marzenia będąc 10-letnim dzieckiem? 10-letni Maks Wróbel jest chory i potrzebuje naszej pomocy! Chłopiec, mieszkaniec podostródzkiego Szyldaka, choruje na białaczkę limfoblastyczną typu B, białaczkę limfoblastyczną typu T, białaczkę szpiku kostnego oraz mononukleozę, bortonellę i toksoplazmozę. Obecnie przebywa w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, gdzie przechodzi chemioterapię na oddziale onkologicznym.

 

Zabierz rodzinę, znajomych, przyjaciół i przyjdź wesprzeć Maksa w tej trudnej walce z chorobą! 25 lutego (niedziela) w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru odbędzie się koncert charytatywny połączony z licytacjami, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Maksa. Zagrają gwiazdy polskiej estrady: Sztywny Pal Azji, Kobranocka oraz Agnieszka Skrycka z zespołem.

 

Wszyscy razem Gramy Na Maksa!!

 

koncert charytatywny gramy na maksa

 

Koncert charytatywny "Gramy Na Maksa!"
Sala kameralna amfiteatru w Ostródzie, ul. Mickiewicza 17a
25.02.2018r, godz. 18:00
Zagrają: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Agnieszka Skrycka z zespołem
Wstęp: 35zł
Otwarcie bramek: godz. 17:15

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież