budocentrum wiz 480

Wyjazd uczniów klas policyjnych z ostródzkiego ZSZ im. S. Petöfi na obóz do Garczyna to już tradycja. Rankiem 21 maja klasa II LP wyruszyła na podbój Kaszub.

 

Cały obóz trwał pięć dni, a zaplanowany na ten czas program był bogaty w ciekawe atrakcje. Liczne wyzwania i zadania do wykonania wymagały od przyszłych policjantów sprawności fizycznej oraz logicznego myślenia, a także umiejętności współpracy.

 

Na młodzież z Ekonomika czekały m. in. poranne biegi, tory przeszkód, gry w terenie, nocne podchody, strzelnica, paintball, ścianka oraz lina wspinaczkowa, żeglowanie, pływanie na kajakach. Nie mogło również zabraknąć codziennej obowiązkowej musztry. Wszystkie zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów.

 

Obóz organizowany był w ramach zajęć z przedmiotu Wybrane Zagadnienia Bezpieczeństwa Publicznego. Kolejny już raz całemu przedsięwzięciu przewodniczył nauczyciel przedmiotów policyjnych Jarosław Mańka, a nad bezpieczeństwem młodzieży czuwały Agnieszka Odolińska i Alina Sposób.

 

Musztra
Paintball
Park linowy
Próba musztry
Strzelnica
Ścianka wspinaczkowa
Tor przeszkód
Wspinanie po siatce
Wyjście na nocne podchody
Wyniki strzelania
Wypoczynek na kajakach
Zajęcia z żeglarstwa
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Tekst: Alina Sposób
Foto: Agnieszka Odolińska

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież