----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Powiat

V powiatowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze odbyły się 15 września w Idzbarku. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa PSP w Ostródzie, Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Ostródzie oraz Wójt Gminy Ostróda.

Pilotażowy projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Akcja, do której dołączył Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.

Delegacja z Ostródy i Morąga pojawiła się w sobotę w Warszawie na ogólnopolskiej konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej.

W niedzielę pod budynkiem starostwa w Ostródzie obchodzono dożynki powiatu ostródzkiego. Byli przedstawiciele władz krajowych i lokalnych, ale... kogoś zabrakło. 

Starosta Ostródzki w dniu 30 sierpnia 2018, w obecności Zarządu Powiatu w Ostródzie wręczył 12 nauczycielom akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Inne

loading...