----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Ludzie - Powiat

Wkrótce w życiu Gimnazjalistów zacznie się nowy etap edukacyjny - nauka w szkole ponadgimnazjalnej. Młodzież ma do wyboru: 3-letnie liceum ogólnokształcące, 4-letnie technikum, 3-letnią branżową szkołę I stopnia. W tym roku po raz kolejny rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie ostródzkim będzie prowadzona przy pomocy systemu elektronicznego. Nabór rozpoczyna się dnia 7 maja 2018 r. 

W Przedszkolu nr 6 "Pod Zielonym Parasolem" w Morągu wręczono nagrody laureatom IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Przyroda Ojczysta".

W poniedziałek 16 kwietnia, pojawiła się informacja, że w wieku 53 lat zmarł Mirosław Pieszko - wieloletni samorządowiec z Morąga, ale przede wszystkim wielki miłośnik i sympatyk piłki nożnej.

W niedzielę w Morągu, jako piewsi w województwie, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej złożyli swoją przysięgę. W uroczystościach uczestniczył Minister Obrony Narodowej, który później – w ramach cyklu wizyt parlamentarzystów PiS – spotkał się z wyborcami w miejscowym domu kultury.

Zespół Przedszkolno-Szkolny Tyrowo jest placówką promującą zdrowie. W roku szkolnym 2017/2018 naszym priorytetem jest dbanie o zdrowie poprzez racjonalne odżywianie i aktywność fizyczną.

Inne

loading...