----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Sport - Ostróda

 LKS Płomień Turznica, GKS Iskra Smykówko i LKS Tyrowo uzyskały dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rządowego "Klub 2018". Kluby jako jednosekcyjne organizacje otrzymały dofinansowanie w kwocie 10 000 zł.

W minioną sobotę Kajkowo ponownie stało się areną zmagań fanów sportów off-road. Klub AMK Drwęca Ostróda zorganizował zawody o Puchar Wójta Gminy Ostróda w Cross Country.

Drużyna Trampkarzy z Akademii Piłkarskiej w Ostródzie wywalczyła mistrzostwo województwa trampkarzy! Drużyna prowadzona przez Macieja Czwekawskiego w niedzielę w Elblągu zdobyła tytuł mistrzowski pokonując rywala 6:1!

Moto Show Ostróda to kultowe wydarzenie organizowane przez MintEvents, połączone z Gnuj Day 2 współorganizowanym z CarSwag.pl, które odbędzie się 23-24.06.2018 w najnowocześniejszych halach wystawowych w Polsce - Expo Mazury w Ostródzie.

Uczniowie technikum realizujący innowację pedagogiczną „E-sport/projektowanie gier komputerowych – specjalność w zawodzie technik informatyk” awansowali do finałowych rozgrywek w LOL-a Mistrzostw Klas E-Sportowych, który odbył się w Sosnowcu w dniu 10.06.2018r.

Inne

loading...