----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

10.06.2017 r. w hali Ostródzkiego Centrum i Rekreacji odbył się XXI Ostródzki Turniej Judo, w którym wystartowało 102 zawodników i zawodniczek z 9 klubów: Gwardia Olsztyn, Nippon Olsztyn, Tomita Elbląg, Truso Elbląg, Horyzont Elbląg, Zatoka Braniewo, Katana Szczytno, Eljot Płock i gospodarze Shizoku Ostróda.

 


Ostródcy zawodnicy wywalczyli – 10 złotych medali, 10 srebrnych i 1 brązowy


Zwycięzcy poszczególnych kategorii:


Młodzicy:

- 50kg –Jońca Maciej- Gwardia Olsztyn,
60kg – Miklusz Jakub - Shizoku Ostróda,

+60 Dębowski Maciej - Nippon Olsztyn

Mlodziczki:

36kg – Piotrowicz Wiktoria - Shizoku Ostróda,

48kg – Firan Kinga - Shizoku Ostróda,

+52 Joanna Grudzińska - Gwardia Olsztyn

Dzieci starsze - dziewczęta:

27kg – Kwiatkowska Kinga - Zatoka Braniewo,
30kg – Sohn Maria - Shizoku Ostróda,
33kg – Zapałowska Wiktoria - Shizoku Ostróda,
40kg – Stelmach Antonina - Gwardia Olsztyn,
+40 – Pietrzak Sandra - Eljot Płock.

Dzieci starsze – chłopcy:

33kg – Mozol Adam - Gwardia Olsztyn,

46kg - Kolos Jakub - Gwardia Olsztyn,
52kg – Łaskowski Filip - Tomita Elbląg.

Dzieci młodsze:

22kg – Moskalik Dawid - Shizoku Ostróda
24kg – Wysocki Piotr - Gwardia Olsztyn,
26kg – Michałek Franek - Eljot Płock,
28kg Bednarczuk Kacper - Tomita Elbląg,
30kg- StachuFla Ignacy - Katana Szczytno,
33kg – Cydzik Jan - Gwardia Olsztyn,
36kg – Krynicki Dominik - Zatoka Braniewo,
39kg – Chodań Mikołaj - Gwardia Olsztyn,
42kg - Ampulski Szymon - Shizoku Ostróda,
45kg – Dryka Maciej - Zatoka Braniewo,
+45kg – Filipowicz Sebastian - Tomita Elbląg.


GRUPA -FUNNY (NE--WAZA)
17kg – Rynkiewicz Michał - Shizoku Ostróda,
19kg – Kobylas Marek - Katana Szczytno,
21kg – Sypucińki Michał, - Shizoku Ostróda,
23kg – Winnicka Hanna - Gwardia Olsztyn,
25kg – Grusanc Franek - Shizoku Ostróda,
27kg – Kaczmarski Kacper - Horyzont Elbląg,
+27kg – Stelmach Tymoteusz - Gwardia Olsztyn.

Pozostale miejsca zawodników shizoku
Srebro zdobyli:
Stańczak Olga, Derta Karolina, Sypucińska Maja, Witkowska Sandra, Bołba Miłosz, Rynkiewicz Maciej, Szurgot Gabryś, Grusanc Paweł, Kowalczyk Sebastian, Sohn Filip.

Brąz zdobył:
Świerzewski Franek


Po turnieju głównym odbył się turniej dla ostródzkich i elbląskich przedszkoli, w którym udział wzięło 30 przedszkolaków.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
Dziewczęta:
22kg – Wiszowata Oliwia - Promyczek,
24kg – Jakowlew Lena – Dorotka Elbląg,
28kg – Cichowska Pola – „Pod Dębami”
Chłopcy:
18kg – Polewiak Filip – Przedszkole nr 1,
20kg- Witkowski Staś - Przedszkole nr 1,
21kg – Kowalik Jacek – Radośc,
23KG – Zbrzyzny Szymon – Remiś,
25kg – Grusanc Franek – Pod Dębami,
28kg – Jastrzębski Mkołaj – Radośc,
33kg – Janowski Tomasz – Radośc,
+33kg Mikołajewski Szymon - Promyczek

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe nagrody a najlepsi puchay i medale.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom za pomoc w organizacji turnieju.
Sponsorzy:
Pełnomocnik Burmistrza Miasta Ostródy ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, INTERMARCHE, GOLD-TOM, BUDOCENTRUM, HURTOWNIA STEKUŚ, MC-Donalds, sklep odzieżowy Like Kids, Club Mayoral

Info: Trener W. Narewski

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...