----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

W nocy z 3 na 4 sierpnia odbył się IV Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych i Ratowniczych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Do rywalizacji stanęło 25 par. Na boiskach jeziora Sajmino rozegrano łącznie 62 mecze, które trwały do późnych godzin nocnych.


W turnieju udział brały pary z KPP w Ostródzie, Olsztynie, Mrągowie, Kętrzynie i Lidzbarku Warmińskim, KP PSP w Ostródzie, Mrągowie, Braniewie i Lidzbarku Warmińskim, KM PSP w Elblągu, OSP w Ostródzie, Aresztu Śledczego w Ostródzie, Straży Miejskiej w Olsztynie, 16. Batalionu Zmechanizowanego z Morąga, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie oraz Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej.


Po zaciętej walce, na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna w składzie Mariusz Kozłowski oraz Andrzej Mankow (KPP w Lidzbarku Warmińskim i KMP w Olsztynie). Drugie miejsce zajęli Mateusz Skuratko i Wiktor Banasik (IBiON w Ostródzie), a trzecie: Bartosz Wójcik i Piotr Wołejko (KP PSP w Lidzbarku Warmińskim).


Podczas turnieju zastosowano system brazylijski. Mecze rozgrywane były do godz. 2:00 w nocy, na 3 oświetlonych boiskach do siatkówki plażowej.
Turniej odbył się pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Organizatorami byli: KPP Ostróda, OCSiR oraz IBiON.

 

Źródło: KPP Ostróda

 

Nasza fotorelacja z wydarzenia znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/pg/naszglosostroda/photos/?tab=album&album_id=770076519783719

 

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...