----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Już jutro absolwenci Zespołu Szkół Rolniczych zapraszają na turniej z okazji 50-lecia ostródzkiego ZSR. Sobotnie zmagania rozpoczną się o 9:30 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

 

- Zgodnie z zapowiedziami uczestników na pewno uda się skompletować kilka drużyn, tak że szykuje się fajna rywalizacja - mówi Marek Dudka, absolwent ZSR, który organizuje ten pionierski turniej okolicznościowy. - Dla wielu z nas będzie to okazja do spotkania po latach. Niestety nie z wszystkimi udało się złapać kontakt, ale na pewno będzie ciekawie. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy uczyli się w "Rolniku" bez względu na to czy byli siatkarzami. Podzielimy drużyny rocznikami od najstarszej do aktualnej reprezentacji szkoły.

 

Ostródzki „Rolnik” przez wiele osób nazywany jest „kuźnią siatkarskich talentów”. Kolejne roczniki dominowały na parkietach województwa olsztyńskiego, a później warmińsko-mazurskiego. Najbardziej znany siatkarz z ZSR to Patryk Czarnowski. Przez wiele lat zawodnik klubów polskiej Plus Ligi. Od tego sezonu siatkarz PGE Skry Bełchatów. Inni znani wychowankowie to m.in. Adam Łukasik, Marcin Ociepski czy Michał Michalak.

 

Zapraszamy na turniej, na pewno będzie ciekawie!

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież

Inne

loading...