budocentrum wiz 480

MLKS „Ostródzianka” Ostróda oraz OCSiR zapraszają wszystkich zainteresowanych na Turniej Szachowy. Zostanie on rozegrany w niedzielę 25 lutego 2018 r. (niedziela) o godz. 10:30 w Centrum Użyteczności Publicznej przy ul. Jana III Sobieskigo 9.


Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund. Tempo gry: P’15 – 15 minut na całą partię dla każdego zawodnika. Kojarzenie komputerowe, obowiązują przepisy FIDE dla szachów szybkich.


Zawody mają charakter otwarty dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Można się zgłaszać e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 lutego 2018 r. Potwierdzenia uczestnictwa w turnieju należy potwierdzić w miejscu zawodów do godz. 10:00. Wpisowe wynosi symboliczne 5 zł i płatne jest na miejscu do godz. 10:00.


Za czołowe miejsca do wygrania są puchary i medale. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki – niespodzianki.


W przypadku startu dzieci do lat 12 (min. 6 osób) zostanie utworzona oddzielna grupa i klasyfikacja.

 

  • Turniej odbędzie się w ramach Turniejów Klasyfikacyjnych.
  • Sprzęt do gry zapewnia organizator.
  • Interpretacja komunikatu i przepisów gry należy do Sędziego Głównego i Organizatora.
  • Kontakt w sprawie Turnieju: Grzegorz Miśta: Tel. 695 548842 i Marek Skaskiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W sobotę 24 lutego planowane są TK na IV i V kategorię.

 

 

Źródło: OCSiR

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież