budocentrum wiz 480

Z końcem kwietnia, Sławomir Majak, przestał być trenerem trzecioligowego Sokoła Ostróda. Pojawiły się spekulace, że nowym, główym szkoleniowcem ma zostać Dawid Oziero, który do tej pory pełnił funkcję drugiego trenera. W sobotę okazało się jednak, że to 56-letni Jarosław Kotas został nowym trenerem Sokoła.

 

 

Jarosław Kotas jako piłkarz występował na pozycji pomocnika. W trakcie swojej kariery reprezentował barwy takich klubów jak Wisła Tczew, Zawisza Bydgoszcz, Bałtyk Gdynia, FC Schalke 04, FC Stahl Brandenburg, KTSV Preußen 1855 Krefeld, SpVg Marl, VfL Gevelsberg, SC Hassel, Arka Gdynia, SV Rot-Weiss Cuxhaven i Pogoń Lębork. W I lidze, w barwach Bałtyku, rozegrał 43 mecze, zdobywając 2 bramki.

 

W roli szkoleniowca był trenerem m.in. w Arce Gdynia, Widzewie Łódź, Aluminium Konin, Pogoni Lębork czy KP Starogard Gdański. W styczniu br. objął zajmującego ostatnie 18 miejsce w II lidze Gryfa Wejherowo. Pod jego wodzą w 10 meczach zespół Gryfa zdobył 21 punktów i jest obecnie najlepiej punktującą na wiosnę drużyną w II lidze.

 

Witamy trenera w naszym klubie i życzymy samych udanych spotkań oraz realizacji celu w postaci utrzymania drużyny w III lidze.

 

 

Źródło: Sokół Ostróda

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież