----------Niezależny Portal Regionu Ostródzkiego----------

TWÓJ REGION W PIGUŁCE - WIADOMOŚCI | TURYSTYKA | OGŁOSZENIA | REKLAMA

Sport - Powiat

 Nie udało się piłkarzom ostródzkiego Sokoła udanie zakończyć majowego maratonu, w trakcie którego rozegrali 9 spotkań w 28 dni. Wyraźnie już zmęczeni podopieczni Karola Szwedy ulegli przed własną publicznością 0:1 Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Dla przyjezdnych był to udany rewanż za jesienną porażkę na Mazowszu (1:0 dla Sokoła).

W dniach 29.04.-2.05.2017r. w Warszawie odbył się Finał Turnieju Ogólnopolskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dziewczęta z Samborowa grały z najlepszymi klubami kobiecej piłki nożnej z całego kraju.

9 kwietnia 2017 roku na kanale w okolicach Międzylesia, odbyły się zawody wędkarskie OTW: „Inauguracja sezonu 2017”. Na starcie stanęło 28 zawodników , którzy łowili w 3 sektorach. Zawody były jednocześnie I turą mistrzostw OTW w wędkarstwie spławikowym. Druga tura odbędzie się 21 maja.

Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek w Iławie poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa warmińsko-mazurskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się SP Samborowo i AMO Olsztyn (kategoria U-8), SSP Tylice i SP 18 Olsztyn (kategoria U-10) oraz SP Samborowo i SP 19 Elbląg (kategoria U-12). Dzięki temu zwycięstwu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo warmińsko-mazurskie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

W dniach 10-12 marca 2017 w halach sportowych w Działdowie i Narzymiu odbywał się największy halowy turniej baseballu w Polsce i jeden z największych w Europie z udziałem 18 zespołów z Litwy, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Polski. W turnieju o Puchar Prezydenta RP wzięło udział blisko 300 uczestników z 18 drużyn w kategorii U-13.

Inne

loading...