budocentrum wiz 480

Związek Stowarzyszeń "Kraina Drwęcy i Pasłęki" na terenie ośmiu gmin: Dąbrówno, Grunwald, Jonkowo, Łukta, Miłakowo, Morąg, Ostróda, Świątki, przeprowadza modernizację szlaków rowerowych.

 
Stopniowo pojawiają się miejsca wypoczynku przy wyznaczonych szlakach rowerowych. Są to zadaszone wiaty wraz z tablicami informacyjnymi. Prosimy wszystkich korzystających o uszanowanie i utrzymanie tam porządku. Miejsca te mają wpływ na podniesienie wizerunku i atrakcyjności gmin.


Zakończenie wszystkich prac (ustawienie miejsc postojowych i konserwacja szlaków) przewidywane jest na koniec czerwca 2018 r.

Związek Stowarzyszeń pozyskał fundusze zewnętrzne w ramach projektu pn. „Modernizacja i oznakowanie szlaków rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na obszarze działania Związku Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” w ramach osi priorytetowej 6 - „Kultura i dziedzictwo”, Działanie 6.2. - „Dziedzictwo naturalne”, poddziałanie 6.2.3. - „Efektywne wykorzystanie zasobów” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Kwota dofinansowania wynosi 482 048,00 zł .

 

Poniżej fotorelacja z postępujących prac.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
Źródło: Stowarzyszenie Kraina Drwęcy i Pasłęki

 

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież