budocentrum wiz 480

Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” serdecznie zaprasza na biegi zaplanowane na maj. Dystanse to ukłon w stronę początkujących biegaczy, a nawet tych osób, które na co dzień nie biegają w ogóle.

 

2 maja obchodzimy Święto Flagi. W Morągu postanowiono uczcic polskie barwy na biegowo. O godz. 16:00 w parku miejskim wystartuje bieg na dystansie 2 km. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Na bieaczy czekają nagrody. Otrzymają je: najstarszy i najmłodszy zawodnik oraz najliczniejsza reprezentacja rodzinna. Zaplanowana jest również osobna klasyfikacja dla osób biegnących z flagą Polski.

 

bieg flagi

 

 

Urodzinowa Piątka


Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” zaprasza również na bieg "Urodzinowa Piątka", który odbędzie się 27 maja w Morągu. Tego dnia Finisz Morąg obchodzi V-lecie istnienia i właśnie z tej okazji morąscy biegacze przygotowali dla miłośników aktywności szybką trasę o długości 5 km, pamiątkowe medale, koszulki oraz posiłek regeneracyjny w postaci urodzinowego tortu.


Zapraszamy wszystkich do aktywnego świętowania jubileuszu stowarzyszenia. Dystans 5 km pokonać jest w stanie każdy. Jeśli nie biegiem to maszerując. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa również miłośników Nordic Walking. Liczymy na Waszą obecność.


Zapisy na bieg „Urodzinowa Piątka” prowadzone są na stronie: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-morag

 

 

Źródło: Finisz Morąg

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież