Mistrz Polski jest z Ostródy. W Gdańsku trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Rywalizacja kończy się dziś (01.06), ale już wiadomo, że jeden z medali – złoty trafi do Ostródy. W grze drużynowej Maks Miastowski z Energii Morlin Ostróda zdobył mistrzostwo w parze z Patrykiem Lewandowskim z Dekorglassu Działdowo.
Mask Miastowski młodzieżowy mistrz polski – Energa Morliny Ostróda
W Gdańsku trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Zawody rozgrywane są po raz 37. Rywalizacja ruszyła w piątek (29.05) a kończy się dzisiaj (01.06). Rozegrano już turniej w grze drużynowej. Województwo Warmińsko-Mazurskie reprezentowała para Maks Miastowski – Patryk Lewandowski. W finale pokonali oni zespół z Politechniki Rzeszowskiej 3 do 0 i zapewnili sobie złote medale mistrzostw kraju.

Kolejna szansa na medal na Ostródy!
Rywalizacja podczas zawodów w Gdańsku toczyła się jeszcze w grze pojedynczej. Tutaj nasze miasto reprezentuje: Kuba Kwapiś, Maks Miastowski i Aleksander Majchrzak. Zawodnicy Morlin Ostróda zostali sklasyfikowani na miejscach
- Kuba Kwapiś: dotarł do półfinału gdzie uległ 3 do 4 Jakubowi Stecyszynowi. Dziś w walce o brązowy medal zagra z Szymonem Kolasą.
- Maks Miastowski sklasyfikowany na miejscach 9-12
- Aleksander Majchrzak sklasyfikowany na miejscach 17-24

Na medal mamy szanse też w turnieju w grze deblowej. Tutaj duet Kuba Kwapiś – Patryk Lewandowski mają szansę na złoto. Dziś (01.06) w finale zagrają z parą Szymon Kolasa – Patryk Bielecki.
Po więcej najnowszych informacji z Ostródy i powiatu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda.
- Ratowali biegacza. Wypadł z noszy, a przyczepka quada ratowniczego miała po nim przejechać

- Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!

- Prohibicja w gminie Miłomłyn. Między 22 a 6 rano nie kupisz tam alkoholu!

- Marketowi oszuści. Skroili ostródzki market budowlany na 1000 złotych!

- Strażacka Izba Pamięci Gminy Ostróda — Wójt Fijas odpowiedział na interpelację

- Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

- Powiat ostródzki: Nowe oferty pracy (15-22.06)

- Adrian Przybyła wygrał X Półmaraton św. Jerzego. Świetny bieg Sandry Kopiczko

- Przysięga wojskowa w Morągu. Mamy nowych żołnierzy

- Muzeum PRL w Ostródzie otwarte!

- Adam Karczewski zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym — Prowadź Nas Święty Janie Pawle II

- Plaże w Ostródzie. Ratownicy będą od 27 czerwca





