Ta informacja może być dla wielu z Was szokiem. Artur Munje rezygnuje ze sprawowani funkcji szefa sztabu WOŚP w naszym mieście. Decyzja została już podjęta, ale ruszyło poszukiwanie następcy. Mamy też dla Was podsumowanie tegorocznego wyniku miejskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł rekord! Ostatecznie w naszym mieście z ulicznej kwesty, licytacji, eventów i aukcji internetowych zebrano 180 443, 58 złotych.
Podczas tegorocznego 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano w skali kraju 289 068 047, 77 złotych. Ostróda dorzuciła do tego 180 443, 58 złotych co jest rekordem w historii naszego miasta. Tegoroczna zbiórka organizowana przez WOŚP była na rzecz onkologii i hematologii dziecięcej. Przy okazji podsumowania szef sztabu Artur Munje podzielił się z nami osobistą decyzją.
Tak, noszę się z tym zamiarem od dłuższego czasu i mogę potwierdzić, że rezygnuję! Nie odżegnuję się od dalszej pracy, ale czas na młodych. Szukam następcy, a to proste nie jest. Sztab WOŚP musi być zarejestrowany przy jakiejś instytucji. Liczę na jakiegoś przedstawiciela Młodzieżowej Rady Miasta. Ja jestem już zmęczony. Od 10 lat kieruję sztabem w naszym mieście. Wydaje się, że to prosta praca, ale tych obowiązków jest dużo. Ja już nie mam na to wszystko czasu.
Jeśli jesteście zainteresowani pracą na rzecz sztabu WOŚP to możecie zgłaszać się do Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miasta w Ostródzie. Arturze, dziękujemy!
- Diabelski Młyn w Ostródzie. Miasto wydzierżawiło działkę. Znamy szczegóły!

- Dom Harcerza w Ostródzie będzie sprzedany. Zlecono wycenę!

- Ratowali biegacza. Wypadł z noszy, a przyczepka quada ratowniczego miała po nim przejechać

- Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!

- Prohibicja w gminie Miłomłyn. Między 22 a 6 rano nie kupisz tam alkoholu!

- Marketowi oszuści. Skroili ostródzki market budowlany na 1000 złotych!

- Strażacka Izba Pamięci Gminy Ostróda — Wójt Fijas odpowiedział na interpelację

- Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

- Powiat ostródzki: Nowe oferty pracy (15-22.06)

- Adrian Przybyła wygrał X Półmaraton św. Jerzego. Świetny bieg Sandry Kopiczko

- Przysięga wojskowa w Morągu. Mamy nowych żołnierzy

- Muzeum PRL w Ostródzie otwarte!





