PKP reaguje na awarie wind na stacji kolejowej w Ostródzie
Podróżni zgłaszają problemy z windami na stacji kolejowej w Ostródzie. Remontowany obiekt został udostępniony podróżnym w marcu wraz z przejściem podziemnym. Szybko okazało się, że dźwigi mają problemy wieku dziecięcego. Do naszej redakcji zaczęły wpływać opinie od pasażerów, którzy utknęli w windach. Mamy odpowiedź z PKP PLK w tej sprawie.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element