Burmistrz Dąbrowski zmienia zdanie. W tym sezonie pojeździmy na łyżwach!

To dobra informacja dla wszystkich, którzy lubią jeździć na łyżwach. Tej zimy w Ostródzie będziemy jednak mieć lodowisko. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi z ostródzkiego ratusza o zamknięciu terenu przy stadionie piłkarskim ślizgawka zostanie uruchomiona. Władze miasta przemyślały całą sytuację i zdecydowały się znaleźć rozwiązanie. Czy dobre? Twarde prawo, ale prawo Ta rzymska sentencja prawnicza doskonale pasuje … Czytaj dalej Burmistrz Dąbrowski zmienia zdanie. W tym sezonie pojeździmy na łyżwach!