Samorząd

BURMISTRZ MIASTA OSTRÓDA ZBIGNIEW MICHALAK NA KWARANTANNIE!

Jak poinformował dziś Burmistrz Miasta Ostróda Zbigniew Michalak, w związku ze stwierdzeniem zakażenia wirusem Sars-Cov-2 u członka najbliższej rodziny został poddany kwarantannie.

REKLAMA

Oto, co możemy przeczytać na fanpagu Burmistrza Miasta Ostróda Zbigniewa Michalaka:

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego powiatu wirusa COVID – 19, wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy, wszyscy zostaliśmy objęci obostrzeniami. Wiele instytucji musiało znacznie zmodyfikować lub ograniczyć swoje funkcjonowanie. Niestety, mimo podejmowanych działań, w naszym mieście nadal rośnie liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa. Z przykrością chciałem poinformować, że pozytywny wynik testu stwierdzono także u członka mojej najbliższej rodziny. W związku z zaistniałą sytuacją, zgodnie z obowiązującymi procedurami, zostałem poddany kwarantannie.
Zwracam się do wszystkich Mieszkańców z prośbą o stosowanie się do wytycznych sanitarnych oraz przestrzeganie obostrzeń. Wirus nie wybiera i każdy jest narażony na zachorowanie. Niestety statystyki nie napawają optymizmem i tylko od naszej postawy zależy jak przetrwamy ten trudny okres.

Korzystając z okazji, chciałbym podkreślić, że wszyscy w Urzędzie Miejskim oraz podległych instytucjach dokładamy starań aby obsługa Mieszkańców przebiegała bez większych zakłóceń. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji i w miarę naszych możliwości oraz warunków w jakich przyszło nam funkcjonować, realizujemy swoje obowiązki.
Na zakończenie chciałbym życzyć wszystkim Państwu dużo zdrowia oraz mimo tego co się wokół dzieje, pogody ducha i optymizmu.

Zbigniew Michalak