Ceny biletów komunikacji miejskiej w Ostródzie — radni podjęli decyzję!
Ceny biletów komunikacji miejskiej w Ostródzie w górę. Radni podjęli decyzję na wniosek burmistrza Ostródy. Argumentów za podwyżką bronił też prezes Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. Od 1 lipca zapłacimy więcej. Przedmiotem uchwały były też darmowe przejazdy komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży. Te zostały ograniczone.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element