Ceny biletów komunikacji miejskiej w Ostródzie — radni podjęli decyzję!

Ceny biletów komunikacji miejskiej w Ostródzie w górę. Radni podjęli decyzję na wniosek burmistrza Ostródy. Argumentów za podwyżką bronił też prezes Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. Od 1 lipca zapłacimy więcej. Przedmiotem uchwały były też darmowe przejazdy komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży. Te zostały ograniczone.